Kategorie: Wszystkie | metamorfoza | ogłoszenia drobne | salon
RSS
poniedziałek, 05 października 2009
letnie opowieści

 

Lato się skończyło, 23 września stało się jesienią. To też pierwszy dzień pracy po wakacjach. Wróciłam po pracy i miałam wszystkiego dość. Co zamknęłam oczy, widziałam Chorwację, festiwale i letnie przygody.

Lato tego roku było świetne. Zaczęło się przyjazdem Kini i Karpe. Razem z nimi i Michałem pojechaliśmy na FUSION koło Berlina. Cztery dni boskiego wypoczynku!!! Cudowne uniesienia, najlepsza muzyka, raj dla oczu, tłumy ludzi i przyjazna atmosfera.

Kolejną atrakcją i kolejny festival to Heineken Open'er. Coprawda nie zobaczyłam upragnionej grupy Buraka Som Sistema, jednak koncert Faith No More zaleczył wszelkie smutki. Chwilę później szczeciński Boogie Brain i after do 12 rano.

Byłam również na Audioriver w Płocku, trzy urocze dni. Na plaży w Dziwnowie, a między imprezami, masa sesji inspirowanych ciuszkami Kini. Świetnie się bawiłam na urodzinach Karpe w Tresor Club, choć myślałam, że tam nie trafimy.

A na sam koniec lata zwiedziłam całe wybrzeże Chorwacji, plus jeden dzień w Mostarze w Bośni. Przepiękne widoki, przepyszne jedzenie, aromatyczna Rakija, Karlovacko, przystojni faceci, piękne panie, ciężka historia i mega Ania!

I jak tu wrucić do rzeczywistości... nie da się!

sobota, 23 maja 2009
OFF FASHION 2009
5-6 Czerwca odbędzie się piąta edycja konkursu OFF FASHION. Moja koleżanka Daria Salamon 'FANFARONADA', zakwalifikowała się.
Off Fashion, to konkurs mody. Startują projektanci z całej Polski. Tematem obecnym w tym roku jest  DOLCE VITA
 Trzymam kciuki, kochana! Sądzę, że zajmiesz wysokie miejsce, może wygrasz!!!
Więcej o konkursie na www.foto-fashion.com
Do konkursu wysyłała zdjęcia z pod obiektywu Panny Lu, z moją stylizacją. Modelkami są Kasia, Basia, Gosia, Ada, Justyna.

środa, 20 maja 2009
szepczą myśli... już wiem! umiem! potrafię!
Przez wiele lat zaniżałam swoją wartość, czy to na gruncie zawodowym czy osobistym. Przejmowałam się każdą negatywną opinią, najmniejszym złym spojrzeniem. Płakałam za każdym razem, jak nie umiałam się wytłumaczyć. A tłumaczyłam z wszystkiego.

Długo myślałam, że miłość to cierpienie, przyjaźni nie ma, a koleżeństwo polega na tańczeniu razem w weekend.
 
Wszystko się zmieniło.
Rozumiałam siebie, akceptuję i jestem z siebie dumna. Ba! Mogę powiedzieć, że pokochałam samą siebie. Przez to łatwiej mi kochać innych i najważniejsze mam kogo! Znalazłam prawdziwych przyjaciół, pogodziłam się z tym, że nie każdy z mojego otoczenia przyjacielem jest, nawet jak bym tego chciała.

Mam cele, do których dążę i są coraz bliżej. Nie katuję się za wszelkie niepowodzenia. Pędzę dalej. Jeszcze zobaczycie, że będę drugą Coco. Jestem silniejsza. Świadoma siebie. Jestem sobą. Pełna nadziei, marzeń, idealistka. Prawie elf, zawsze gotowa do działania.

Ciągle się zmieniamy, wszystko nas uczy. Nie zapominam o przeszłości, myślę o przyszłości, jednak nauczyłam się celebrować codzienność.
Przeszłość i przyszłość po prostu jest i będzie, a 'teraz' zależy tylko ode mnie. Nie ugnę się, chcę każdy dzień kończyć z poczuciem, że właśnie tak powinnam postąpić. Zgodnie z samą sobą. Niczego nie żałować. Tak chcę, tak robię, po części dzięki wam!
 Dziękuję przyjaciele.
KOCHAM WAS!
czwartek, 09 kwietnia 2009
Pierwszy polski Tydzień Mody

Światowej sławy kreatorzy mody, top modelki i najlepsi polscy projektanci spotkają się w Łodzi podczas pierwszego w Polsce Tygodnia Mody!

Agatha Ruiz de la Prada

Fashion Week Poland odbędzie sie w dniach od 28 maja do 05 czerwca w Łodzi. Pokazy obserwować będą najbardziej znani dziennikarze mody z Polski i zza granicy. Obecność zapowiedzieli korespondenci Madame Figaro, Herald Tribune, Vogue.com i Financial Times!

Oprócz pokazów podczas pierwszego polskiego Tygodnia Mody odbędą się cztery konkursy dla amatorów, młodych projektantów i absolwentów szkół projektowania.

Impreza rozpocznie się finałem konkursu FASHION DESIGNERS AWARD 2009. 28 maja w hotelu Andel'sa zaprezentowane zostaną prace 10 finalistów, którzy będą ubiegać się o staż w pracowni światowej sławy projektanta, Georgesa Chakry. Laureaci będą mieli możliwość odbycia praktyk w Saint Martins College of Art & Design oraz skorzystania ze stypendiów w Międzynarodowej Szkoły Kostiumografii i Projektowania Ubioru z siedzibą w Warszawie


29 maja 2009 r. w Hali EXPO Międzynarodowych Targów Łódzkich zostaną wyłonieni zwycięzcy XVII Międzynarodowego Konkursu dla Projektantów Ubioru Złota Nitka 2009. Laureatami wcześniejszych edycji są m.in. Maciej Zień, duet Marcin Paprocki & Mariusz Brzozowski, Młodzi projektanci przygotowują prace w jednej z dwóch kategorii - premiere vision lub pret-a-porter.

Roberto Cavalli 2008

W trakcie Fashion Week Poland obejrzymy najnowszą kolekcję Roberto Cavalli!

Do Łodzi z pokazami przyjadą także Agatha Ruiz de la Prada, Gaspard Yurkiewich i Emyric Francois.

Zobaczymy także kolekcje najlepszych polskich designerów. Łącznie czeka nas ponad 100 prezentacji.

Do Łodzi zaproszeni zostaną także handlowcy z całej Europy, na czele z paryskim butikiem Colette i Galerią Lafayette. Nie zabraknie też polskich przedstawicieli branży.

więcej wiadomości na http://www.fashionweek.pl
wtorek, 07 kwietnia 2009
BeautyPopColorExpressions Art DecoNowa kolekcja znanej marki zachwyca designem, inspirowanym kubizmem i wspaniałymi barwami kosmetyków.


W marcu w sklepach pojawiła się nowa kolekcja marki Artdeco, która czerpie z ekstrawaganckiej twórczością Romero Britto. Marka podjęła współpracę z artystą, który cieszy się międzynarodową renomą i powierzyła mu design kasetki magnetycznej, która została utrzymana w stylu cartoon cubism.

10% zysku ze sprzedaży limitowanych kasetek magnetycznych, zaprojektowanych przez Romero Britto przeznaczonych jest na cele dobroczynne (dla fundacji "Best Buddies", która wspiera osoby upośledzone umysłowo).Vogue
4 Kwietnia odbył się jubileuszowy koncert Teatru Tańca Vogue. Świętowaliśmy osiemnastą rocznicę istnienia grupy. Zjechali się wszyscy, nie tylko obecni choreografowie i tancerze, ale i byli, wciąż związani z zespołem, biorąc czynny udział.

Muszę powiedzieć, że jak na każdy teatr przystało, wzbogaciłam się duchowo. Wzrosłam o nowe przemyślenia. Przepiękne choreografie, treść o problematyce dotykającej nas wszystkich i niesamowicie ciepła atmosfera sprawiły, że jest to dla mnie jedna z tych niezapomnianych nocy.Niezapomniane obrazy wciąż snują mi po głowie.
Była to dla mnie o tyle wyjątkowa noc, że spotkałam znajomych, przyjaciół z którymi kontakt ustał nagle, jakieś 7-10lat temu.
I muszę powiedzieć nic nie straciliśmy.
Owszem, wiele lat doświadczeń nas ominęło, jednak pozostało te same ciepło i prawda. Po mimo tylu lat, relacje były wciąż prawdziwe, pełne miłości i szacunku.

Po za tym co można powiedzieć o imprezie na której każdy tańczy i każdy dobrze? Mega przyzwoita impra.

Serdecznie pozdrawiam  Cały Zespół, koniecznie Elizę, Olę K., chłopaków (że żyjecie to naprawdę :D), było mi bardzo, bardzo miło.

Elizo
ZAWSZE NA ZAWSZE!!!
piątek, 06 marca 2009
atmospher

6.03.2009
piątek, godz 21:00 ALTER EGO

ATMOSPHERE in Szczecin (Nookie/UK, Blu Mar Ten/UK, PFM/UK, Ros & Wiosna/PL, BadKarma & C.L.V.N./Szn)
Światową imprezą z cyklu Atmosphere otwiera tegoroczny sezon Międzynarodowy Festiwal Muzyczny „Boogie Brain”, który jest partnerem tego wydarzenia.
ATMOSPHERE to seria imprez reprezentowana przez agencję Strictly Digital, wytwórnię Phuzion Records oraz Addiction Records. Cykl ten zapoczątkował znany DJ i producent Gavin Cheung, występujący pod pseudonimem Nookie (gościł podczas I edycji Festiwalu „Boogie Brain” z Lady Free i w projekcie Urban Deep). Strictly Digital zasłynęło jako nowatorski sklep muzyczny on-line, a także jako agencja wspierająca artystów i publiczność, która preferuje niszową, a jednocześnie rozpoznawalną muzykę z gatunku drum and bass. Artyści współpracujący z tą agencją, są rozpoznawani poprzez charakterystyczną stylistykę. Powszechnie określa się ją jako „wpływy jazzowe”, „bardziej melodyjny d’n’b” czy tzw. „soulful drum and bass”, a najogólniej tłumacząc, głęboki muzycznie drum and bass inspirowany muzyką charakterystyczną dla wytwórni „Good Looking”. Głównym założeniem imprez z cyklu Atmosphere jest przybliżanie szerokiej publiczności artystów z całego świata i ich muzyki, która na co dzień prezentowana jest na stronie internetowej Strictly Digital. Dzięki takiej taktyce artyści docierają nie tylko do „typowych klubowiczów”, ale także to tych odrobinę starszych fanów muzyki. Filozofią Atmosphere stało się założenie, że to co ważne to „wysoka pod każdym względem jakość i muzyka, przekazywana w przyjazny i łatwo dostępny sposób”. Jest to nieodłączna część polityki tego cyklu imprez, które tworzą okazje do grania muzyki „na żywo”, tak dla najlepszych jak i tych dobrze zapowiadających się artystów, w klubach na całym świecie. Podczas imprezy w Szczecinie usłyszymy prekursorów i największe gwiazdy światowego głębokiego nurtu muzyki drum and bass: Nookie’go (UK), Blu Mar Ten (UK), PFM (UK), Ros’a (PL) i Wiosnę (PL). Warmup zapewnią szczecińcy Dj Bad Karma oraz Dj C.L.V.N. Oprócz Szczecinia, Atmosphere odbędzie się również we Wrocławiu, Chorzowie i Sopocie. Więcej o artystach występujących podczas Atmosphere na stronie www.boogiebrainfestival.pl.
Poniżej bio Nookie’go, Blu Mar Ten i PFM
NOOKIE (PHUZION, UK) Jest bez wątpienia jedną z jaśniejszych gwiazd na scenie d’n’b. Nookie aka Cloud Nine/Second Vision/New Balance (wspólnie z Blame’em) to londyński Dj/ producent/artysta/remixer - Gavin Cheung. Będąc jeszcze w szkole (a pracując już w pirackim radiu serwującym electro, hip hop i jazz funk) zaczął dorywczo pracować dla Soho's Red Records (późniejszym Unity Records). Poznał tam wielu ważnych ludzi „z branży” oraz zyskał uznanie jako dj. Po wyprodukowaniu kilku miksów demo dla swojej hip hopowej grupy Illegal Pressure, zaczął studiować technologię komputerową, która, jak sam twierdzi, bardzo pomogła mu w tworzeniu muzyki. Kilka następnych lat spędził na budowaniu i rozkręcaniu swojego własnego studia muzycznego. Będąc pod wpływem wielu gatunków muzycznych mówi: „Uwielbiam dobrą muzykę, bez znaczenia czy jest to hip hop, soul czy house. W muzyce chodzi o uczucia i staram się odzwierciedlać to w mojej twórczości. Według mnie są tylko dwa rodzaje muzyki, dobra i zła”. Na swoim koncie ma „Give a little love”, jeden z pierwszych undergroundowych „hymnów”, wydany ponownie w 1993 na Reinforced Records.Dużą popularność zyskał po wydaniu ‘The sound of music’ (The return of Nookie EP/Reinforced records). W kawałku „Snow”/„Jazzmin” (Moving Shadow) jako jeden z pierwszych wykorzystał brzmienie żywego jazz double bass. We wczesnych latach 90-tych wspólnie ze swoim kolegą Pedro prowadził własny label - Daddy Armshouse Records. W 1995 Nookie wydał swój debiutancki LP na Reinforced Rec. „The sound of Music”. Był to jego wielki sukces, po którym Nookie zyskał status gwiazdy światowego formatu. Dzięki temu rozpoczął podróże po świecie, stykał się z wieloma kulturami i obserwował, jak jego muzyka jest przez nie odbierana. Kraje, które odwiedził to m.in.: Niemcy, Włochy, Japonia, Ameryka, Polska, Jugosławia, Estonia, Hiszpania i wiele innych... Przy swoim drugim albumie wydanym w 1998 roku przez Sony Records w Japonii współpracował ze swoim największym idolem Larry’m Heard aka Mr Fingers. Rok później wydał swój trzeci album, również przez Sony Records (Japonia), pod pseudonimem Cloud Nine. Trasa promocyjna odbyła się w tym samym roku w Japonii, towarzyszył mu MC Five Alive, Ray Keith oraz Beverley, która użyczyła wokalu do dwóch głównych kawałków na tym albumie: „Distant Affair” i „Living in a Ghetto”, zremiksowanego później przez Peshay’a. Jego status remiksera wzrastał. Na swoim koncie ma interpretację klasyka „Inner city life” Goldie’go oraz remiksy utworów takich artystów jak: Ranks, Flourgon & Ninjaman, Doc Scott, Omni Trio, Adam F, Ganja Crew, czy ostatnio „Energetic Poetry” MC Conrad’a i „What’s Up Partner?” The Pedge’a (Dread Recordings). Dje, którzy udzielili mu wsparcia przez te wszystkie lata to m.in. Fabio, Groove rider, LTJ Bukem i Ray Keith (artysta, z którym Nookie współpracował przez ponad 10 lat, pomagając mu przy takich klasykach jak „Terrorist” Renegade i wielu innych). Nookie wydał kilka utworów pod szyldem Good Looking, m.in. jako New Balance „Reflections” czy Second Vision „The Italian Job”. Do innych należą Epki: First Light, Oceanic i Free The Funk oraz „In@thedeepend”, czwarty album w jego dorobku... Na Epce znalazł się „Continental Drift” należący do ulubionych kawałków LTJ Bukem’a, oraz „Innerspace”, „Dimensions of Sound” i „Natural Experience” zremiksowany przez innego rekruta Good Looking - Makoto. Po tych wszystkich spektakularnych sukcesach Nookie nie spoczął jednak na laurach. Zawsze szuka okazji do poszerzenia swoich muzycznych horyzontów. Jego kolejny album „Beyond Blue” zawiera więcej house’owych i down beat’owych dźwięków oraz sporą dawkę wysokiej jakości dnb. „Cenię artystów, którzy eksperymentują z różnymi dźwiękami, nie starają się zarobić paru dolarów małym nakładem pracy. Dlatego też zacząłem robić muzykę, aby za pomocą dźwięku przekazać innym ludziom to, co się dzieje w mojej głowie”.
BLU MAR TEN (GOOD LOOKING, UK) Blu Mar Ten to grupa w której skład wchodzą Leo Wyndham, Chris Marigold i od 2004 roku Michael Tognarelli. Chris & Leo poznali się w 1995 i praktycznie od razu zaczęli wspólnie pisać muzykę. Obydwoje mieli już na swoim koncie znaczne dokonania muzyczne - Leo napisał wcześniej około 200 hardcorowych i house’owych tracków, natomiast Chris był DJ-em w pirackim radiu i grywał na ówczesnych rave’ach. Rok 1995 był niesamowitym okresem dla muzyki drum & bass, która przyciągała coraz szersze grono miłośników dzięki ludziom takim jak Fabio, Goldie czy LTJ Bukem. Był to czas wytężonej pracy dla Blu Mar Ten – całymi dniami siedzieli w studiu, a nocami pielgrzymowali na Hoxton Square i West End żeby usłyszeć profesjonalistów przy pracy. W lutym 1997 zadebiutowali kawałkiem The Fountain / Lunar wydanymi na nieistniejącym już labelu Way Out Records. Utwór ten otrzymał duży poklask w całym kraju pojawiając się na wielu znanych kompilacjach, a sam Fabio nazwał go utworem roku. Na fali tych wydarzeń Chris & Leo zrobili remix klasyku Erykah Badu - On & On wydanego dla MCA, który powędrował na czołowe miejsca mainstream’owych list przebojów. Wkrótce po sukcesie tych kawałków Blu Mar Ten podpisał umowę z labelem LTJ Bukema - Good Looking Records. Współpraca ta zaowocowała długą listą wydań w tej właśnie wytwórni, wliczając liczne kolaboracje między innymi na Logical Progression, Earth i Progression Sessions, kawałki wydane na wytwórniach partnerskich z Good Looking i na Ep’kach róznych artystów. Niestety, wszystko co dobre musi się kiedyś skończyć i na początku 2001 roku Blu Mar Ten rozwiązał współprace z Good Looking, rozpoczynając nowy rozdział w swojej historii. Okres ten był dla tego duetu przede wszystkim czasem poszukiwań muzycznych, podczas których sprawdzali swoje możliwości w różnych stylistykach. Wydawali między innymi dla break’owych wytwórni Rennie Pilgrems, TCR i Danny Macmillana, In-flight, stepowo/garażowego Lime, housowego Guidance recordings, czy wytwórniach specjalizujących się w muzyce left field, downbeat - Big Chill i Naked Music. Wykonywali również remixy dla Erykah Badu, Terry Lee Brown Junior, Jakatta, The Ananda Projekt i Annie Lennox. W sierpniu 2003 roku Blu Mar Ten wydał swój pierwszy długogrający album zatytułowany The Six Million Names of God, zawierający prace duetu z lat 1997-2003 i skupiający się głównie na muzyce downbeatowej, bez ciśnienia na parkiet. LP to zawierało kolaboracje z artystami takimi jak Blame (720 Recordings / Charged), Nor Elle (Plastic City) i Fink (Ninjatune). W 2004 roku do duetu Blu Mar Ten dołączył Michael, znajomy Chris’a od 1993 roku i wniósł ze sobą zamiłowanie do bardziej ciężkich bitów i płynących dźwięków, jednocześnie produkując na boku bardziej mroczny drum and bass. W 2006 roku Blu Mar Ten powrócił do swoich korzeni wydając mocno parkietowe 12” dla wytwórni Nookie’go - ‘Phuzion Records’, Friction’a - ’Shogun Audio’ czy Doc Scott’a - ‘31 Records’. Ich drugi długogrający album “Black Water” wydany w połowie lipca 2007 na Exceptional, był znowu powrotem do brzmień ambient, down tempo - ale przykuł na tyle uwagi, że dość szybko zostały wypuszczone drum and bassowe remixy kawałków z tejże płyty. Od tego czasu Blu Mar Ten również nie składał broni wydając mnóstwo kawałków między innymi dla takich wydawnictw jak: 31 Records, Hospital Records, Renaissance, Hed Kandi Records, Basement Records, Tangent Recordings czy Vibez i wygląda na to, że rok 2009 będzie dla nich równie obfitujący w kolejne „releasy”.
PFM (GOOD LOOKING. UK) Nie zajęło dużo czasu zanim Mike Bolton od swojego debiutu w 1991 roku osiągnął status międzynarodowej gwiazdy muzyki drum and bass. Z jego technicznymi umiejętnościami i unikatowym stylem dość szybko wywindował swoje dj’skie umiejętności do poziomu, który naprawdę ciężko pobić!!! Mike zaczął kupować swoje pierwsze winyle w 1982 roku, pomimo, że nie posiadał jeszcze wtedy swoich własnych gramofonów. Na początku jak każdy amator grał na imprezach dla znajomych, a dopiero w 1989 po przesłuchaniu setu Carla Coxa postanowił na poważnie zająć się zajęciem dj’a i nagrał swój pierwszy własny mix. We wczesnych latach 90’tych Mike był pierwszym dj’em, który prezentował muzykę house w swoim rodzinnym mieście na wschodnim wybrzeżu Suffolk. Zachęcony przez LTJ Bukema i popychany pasją do muzyki Mike wraz z amie Sakar’em otworzyli swoje własne studio, gdzie w 1995 rok Mike zainspirowany rewolucyjnym kawałkiem LTJ Bukema ‘Demons Theme’ rozpoczął pisanie drum and bassowych produkcji. Również razem z Jamie Sakar’em założyli w tym okresie formację PFM (Progressive Future Music), praktycznie na starcie wydając swoje pierwsze ‘Wash Over Me/Love and Happiness’, a wkrótce po tym klasyki ‘One and Only’, ‘The Western’ i ‘Danny’s Song’ na Good Looking Records. Po paśmie hitów wydanych dla tego wydawnictwa, PFM zaczął tworzyć tracki dla Moving Shadow wliczając do tego między innymi dobrze znane „dance-florowe” przeboje ‘Cruising Detroit’ i ‘The Eleventh Hour’. Niestety, coraz bardziej pochłonięty innymi sprawami Jamie Sakar postanowił opuścić PFM i od tego momentu Progressive Future Music stało się praktycznie projektem solowym. Po przygodzie z „major labelami”, PFM ponownie powrócił do współpracy z Good Looking i wydał jej nakładem ‘Sakora/ Summerboy’ i ‘Val Sinestra EP’. Po tych EP’kach doszedł do wniosku, że pisanie muzyki dla Good Looking i granie pod jej szyldem czyni go szczęśliwszym i daje mu kreatywną wolność w tworzeniu. Dzięki kilkudziesięciu wydaniom dla wielu wytwórni, ponadczasowemu albumowi ‘Producer’, i podróżom dj’skim od Ameryki po Europę możemy śmiało stwierdzić, że Mike Bolton znany również jako PFM odcisnął wielkie piętno na muzyce drum and bass. Jak wielu mówi, Mike jest po prostu... Looking Good!
Przydatne linki:
http://www.myspace.com/atmospheredrumandbass - witryna cyklu Atmosphere;
http://www.myspace.com/blumarten - witryna Blu Mar Ten na MySpace;
http://www.myspace.com/pfmmikebolton - witryna PFM na MySpace;
http://www.myspace.com/rossabbia - witryna Ros’a na MySpace;
http://www.myspace.com/wiosnaaddiction - witryna Wiosny na MySpace;
http://boogiebrainfestival.pl/video/8/ - Nookie na Festiwalu „Boogie Brain”.
Wstęp: 20 PLN (do 23:00), 25 PLN (po23:00)
sobota, 29 listopada 2008
future style digital_ia08
 Jestem zadowolona, ciężko się pisze o swoich wypocinach, ale generalnie to jestem zadowolona. Chciałam podziękować wszystkim zaangażowanym w ten projekt. Adasiowi za cierpliwość i kawał dobrej roboty. Dziewczętom za próby, chęci. Byłyście świetne! Grzesiowi za muzykę. Krzysiowi za światło. Pałkosowi za koszulki. Sławkowi, że był. Marysi za ogórki. Dziekuję załodze 13 Muz za organizacje i zaproszenie. Chciałabym, żeby kazdy dzień taki był, pracowity, szybko mijał a na wieczór szczęśliwy i w chwale.
Dziekuję wszystkim, którzy przyszli. Mam nadzieję, że dla Was również byla to dobra zabawa.
festiwal sztuki miejskiej SZCZECIN GŁÓWNY oraz urodziny ŚRODKA MIASTA
Pokaz Fanfaronady z stylizacją The sweetest company, modelkami były przecudowne dziewczęta z Teatru tańca VOUGEfoto z Warszawy
W czwartek odbył się kolejny pokaz, a zdjęć z poprzednich jeszcze nie pokazałam. Wszystko dla tego, że czasu mało, a zajęć cala masa. Przepraszam.

W Warszawie było świetnie, choć bardzo krótko. Przyjechaliśmy wczesnym rankiem i pierwsze kroki skierowaliśmy na stare miasto. Potem poznałam Boruta, była próba i spacer po mieście. Wieczorem pijaństwo i zabawa do rana. Po paru godzinach snu, ciężka praca. Było świetnie. Atmosfera w  Warszawie sprzyjała. Ludzie sympatyczni, parki przepiękne, ciekawe lokale i brat przy mnie jak anioł. Po prostu super. Pokaz się udał, Darka zadowolona, ja również. 
1 , 2 , 3 , 4 , 5